Plivački klub Vračar - Beograd
 
 

 

KALENDAR TAKMIČENJA

TAKMIČENJA U 2016. NA KOJIMA JE PLANIRANO UČEŠĆE ČLANOVA PK VRAČAR PREMA STAROSNIM KATEGORIJAMA

 

  MESTO DATUM
JANUAR 2017.
20 Memorial Chiara Giavi Montebelluna, Italia 06.-07.01.2017.
FEBRUAR 2017.
Star Bečej 18.02.2017.
MART 2017.
Ante Lambaša Beograd 04.-05.03.2017.
Ježek Ljubljana, Slovenija 11.-12.03.2017.
Zimsko prvenstvo Srbije - kadeti Bečej 11.-12.03.2017.
Pamina Bad Bergzabern, Nemačka 18.-19.03.2017.
Zimsko prvenstvo Srbije - otvoreno Beograd 17.-19.03.2017.
Zimsko prvenstvo Srbije - pioniri Bečej 25.-26.03.2017.
Četvoromeč Banja Luka 25.-26.03.2017.
APRIL 2017.
11.April Gran Prix Beograd 07.-09.04.2017.
Masters 11.April Beograd 07.04.2017.
Plivko Beograd 08.-09.04.2017.
Crvena Zvezda Beograd 29.04.2017.
MAJ 2017.
Balkanijada Sofija, Bugarska 06.-07.05.2017.
Beogradska Liga 1. i 2. kolo Beograd 13.-14.05.2017.
Štoping PK Vračar Beograd 20.05.2017.
Pokal grada Ljubljana Ljubljana, Slovenija 20.-21.05.2017.
Beogradska Liga 3. i 4. kolo Beograd 27.-28.05.2017.
JUN 2017.
Petnica Valjevo 17.06.2017.
Mala Liga Beograd 18.06.2017.
Trofej Beograda Beograd 17.-18.06.2017.
JUL 2017.
Kup Lazarevca Lazarevac 15.07.2017.
Letnje prvenstvo Srbije - pioniri   27.-28.2017.
Letnje prvenstvo Srbije - kadeti   29.-30.07.2017.
AVGUST 2017.
Letnje prvenstvo Srbije - juniori i apsolutno   04.-06.08.2017.
OKTOBAR 2017.
Mlade Nade Kikinda 08.10.2017.
Zimska Liga Beograda 1. i 2. kolo Beograd 14.-15.10.2017.
Zimska Liga Beograda 3. i 4. kolo Beograd 21.-22.10.2017.
NOVEMBAR 2017.
Mala zimska Liga Beograda Beograd 11.11.2017.
Otvoreno državno prvenstvo - juniori i apsolutno   24.-26.11.2017.
Kup Pančeva Pančevo 25.-26.11.2017.
DECEMBAR 2017.
Miting Mladih plivača Vračar Beograd 09.10.12.2017.
Novogodišnji Kup Kragujevac 23.12.2017.

Detaljniji kalendar možete preuzeti sa zvaničnog sajta PSS